| alexandruliviu a întrebat:

Cum vi se pare telefonul SGH-I600... Vreau sa stiu daca merita cumparat...cine imi argumeteaza si imi da un sfat cel mai bun ii dau o mare funda.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Maxim, dar maxim 80 de lei! Windowsul e invechit, telefonul in 6 ani a vazut cateva cazaturi, camera principala(1, 3 mp) e cat camera mea pentru apeluri video, bateria este foarte slaba din fabricatie, si in caz ca nu a fost schimbata, va trebui s-o schimbi tu. Telefonul arata ca o masina din anii '90. Este riscant sa il cumperi, de asta nu merita sa dai mai mult. Memoria RAM foarte mica, procesorul sa spunem ca e bunut, si poti instala cateva aplicatii bune si folositoare pe el.
Concluzia : eu nu l-as cumpara, decat la pretul asta sau mai putin, depinde cat duce bateria. Poti lua un Samsung ch@t cu 280 lei de la Internity, sau un Nokia C3, care e un telefon foarte bun, desi nu este smartphone.

| Seby90 a răspuns:

Salut, pare un telefon decent, tastatura qwerty si bine iluminat, rezolutia pare ca lasa de dorit, dar are si un ecran mititel. Daca imi poti oferi ceva specificatii, smartphone (da/nu) si ce procesor / rami / memorie interna are si la ce pret il poti achizitiona iti voi spune de merita sau nu.

| KrashTime a răspuns:

Sincer sa fiu, am folosit un telefon asemanator cu windows mobile si nu am fost deloc multumit de cum rula. Mai bine iti iei unul cu android, un Samsung galaxy s1, s2 sau s3 sau Samsung galaxy mini 1, 2 sau 3 sau si altele, depinde cati bani ai pentru telefon. Funda?