| Girly97 a întrebat:

Cunoasteti o aplicatie din Google Play care imi permite personalizarea unui SMS si trimiterea automata a acestuia cand nu raspund la apel in mod automat fara sa fie necesara vreo actiune din partea mea?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, ar trebui ca prin setările telefonului să ai și o astfel de funcție.

| DjSannan a răspuns:

Da, aplicatia se numeste Auto SMS. Este gratuita si disponibila in Google Play. Aceasta aplicatie iti permite sa creezi mesaje personalizate si sa le trimiti automat cand cineva nu raspunde la un apel. Acest lucru se realizeaza prin stabilirea unor conditii, astfel incat mesajul sa fie trimis automat. De asemenea, poti personaliza mesajul in functie de numarul de telefon sau de contactul din agenda ta.

SMS Scheduler, SMS Autoresponder si Smart Auto Reply