| Girly97 a întrebat:

Exista vreo aplicatie care sa imi permita trimiterea automata de SMS-uri atunci cand nu pot raspunde?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut!
De obicei, telefoanele vin deja cu mesaje prestabilite pe care tu sa le alegi/personalizezi atunci cand nu poti vorbi la telefon, nu ai semnal ori dispozitivul e inchis. Cauta in Setarile de la Mesaje din telefon.

| SingleForOne a răspuns:

Poti cauta in setarile telefonului, de obicei aceasta optiune a mesajelor automate vine integrata in majoritatea telefoanelor