| alexsaxx2323 a întrebat:

Daca actualizez Iphone ul peste noapte iar eu am uitat parola de la icloud, sunt sanse sa-mi ramana blocat?!

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Sunt șanse.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,aha ai uitat parola te cred...(eram ironic)In primul rand deja toata lumea stie ca i Cloud-ul este cel mai important la un iPhone si nu prea cred ca ai uita asa ceva
Acum ca raspuns, nu, nu iti cere parola la updates, decat la resetare

| iknoweverything a răspuns:

Parola de la iCloud ti-o va cere doar cand iti vei reseta telefonul, nu când îl actualizezi.