| UnBaiatPeNumesergiu a întrebat:

Daca am internet de la romtelecom cu pachetul Internet+Tv+Telefon si vorbesc prin skype imi adauga bani la factura care vine la telefonul fix?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ai toate detaliile aici. http://www.skype.com/ro/download-skype/skype-for-computer/
E gratuit, pentru ca folosesti reteaua de internet, pentru care ai trafic nelimitat. Nu folosesti un telefon.

| varcolaccc a răspuns:

Nu frate ce ai. Skype folosește doar Internetul, e gen viber de pe telefon.

| lucianos222 a răspuns:

Normal ca nu..skype `u e legat de internet..stai linistit. vorbeste cat vrei! Bafta!

| UnBaiatPeNumesergiu explică (pentru lucianos222):

OK, multumesc mult m-ai ajutat enorm!big grin

| lucianos222 a răspuns (pentru UnBaiatPeNumesergiu):

Nu ai pentru ce! Fundita? happy

| CosminFlow a răspuns:

Nu. Skype-ul este free pentru toti. Asa am si eu. Nu este problema. happy

| RAZVIN a răspuns:

Nici un ban, folosesti doar internetul