| Vasi321 a întrebat:

Daca am MB pe telefon si vreau sa downloadez de pe calculator de pe site https://play.google.com/ in telefon imi ia MB?

Răspuns Câştigător
| AsVreaEu a răspuns:

Da iti ia Mb deoarece navighezi pe internet...dar daca ai routerwireless nu iti ia happy
funda?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Stai sa inteleg. Vrei sa conectezi telefonul la pc si sa-l folosesti pe post de modem? Da, vei consuma o groaza de MB, pentru ca telefonul mai reduce din trafic, pe cand PC-ul incarca pagina completa. Daca nu am inteles bine ce vrei sa faci, te rog sa-mi raspunzi, cu niste detalii.

| eandopuncttk a răspuns:

Dupa logica ta ce crezi? iti ia din netul care il mai ai pe tel

| syste754 a răspuns:

Sigur ca iti ia mb. dupa pc faci exact ce faceeai pe telefon inainte sa i dai descarcare

| ovydyu1992 a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa spui...