| IIssaIssabella a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintr Samsung s5230 La fleur si Samsung s5260 pe care l-ati alege?big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aş alege Samsung S5260 Star II deoarece este puţin mai bun.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2739&idPhone2=3718

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Samsung 5260. Eu il am de o luna. Merge perfect. Pe Wi-fi, pe internet incarca clipurile pe youtube in cateva secunde, semnal bun, touchscreen capacitiv, se misca foarte bine telefonul... si altele, merita. Se pot pune si teme, sa-l personalizezi. Poti sa faci teme.

| MaxKiller911 a răspuns:

Samsung s5260

| radu75 a răspuns:

S 5260. bateria tine un pic mai mult dar daca esti fata e mai potrivit la fleur, acum depinde ce alegi iar la pret sunt aproape la fel.

| DodyQkz a răspuns:

Samsung s5260. Tin sa precizez ca La fleur are un ecran foarte sensibil. Prietena mea a sters ecranul telefonului de o bluza si avea putine paiete, dar ecranul s-a crapat urat, deci nu ar fi o alegere prea buna.

| asotydna a răspuns:

S5260, la fleur nu prea merge

| Wenzealus a răspuns:

Star II (s5260), e inestimabil mai bun ca "la fleur".