| Stefan4235 a întrebat:

Daca ati avea de ales, ce ati alege intre un Samsung galaxy s II plus, Samsung galaxy s III si un Samsung galaxy s4 mini, avand in vedere si pretul (s2 plus este cu 300 lei mai ieftin ca celelalte 2)? Sau sa imi dati alte idei de smarthphone-uri cu android care costa cel mult 1000 de lei?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

S3

| HaKa93 a răspuns:

HTC desire 500, iar intre cele 3 as alege s3

| costyn997 a răspuns:

Pai s4 mini este mai bun la specificati ca celalalte, iar s2 plus este mai slab decat s3 si s4 mini. deci ti-as propune sa iti iei s3 pentru ca se incadreaza la jumatate. este mai bun ca s2 si ceva mai ieftin decat s4, acum depinde de bugetul tau! happy