| anonim_4396 a întrebat:

Daca azi am platit factura Orange pentru. luna asta, pot sa o mai platesc tot azi si pe cea de luna viitoare?

Răspuns Câştigător
| Zitronen a răspuns:

Nu poti pentru ca ei nu stiu cat o sa consumi. Poti doar pentru trecut si prezenthappy
Numai binehappy

19 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da sa ai in cont cat estimezi, sa nu depasesti abonamentul

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am platit pe doua luni in avans ca stiam ca nu o sa vorbesc

| AndreeaElenna a răspuns (pentru Zitronen):

Oh. multumesc.

| valentingb a răspuns:

Din cate stiu eu, poti plati abonamentul, dar nu factura, poti plati chiar pana la limita celor 2 ani de contract. Factura tot va veni, iar daca nu consumi peste limita din abonament, totalul de plata va fi zero. Daca vei consuma mai mult, vei avea de platit costul suplimentar.

| Maddy18 a răspuns:

Poti dar nu inteleg rostul mai bine o platesti luna viitoare

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AndreeaElenna):

Nici nu astepti sa vezi daca cineva iti da un raspuns bun

| Zitronen a răspuns (pentru AndreeaElenna):

De fapt, eu iti multumesc pentru fundahappy:X

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zitronen):

De unde stii? sunt satul de habarnagii sau de bagatori in seama

| Zitronen a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Eu i-am dat un raspuns bun, cel putin ea asa a considerattongue

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zitronen):

Da a avut de ales intre tine si nimic, aici ai dreptate, dar nu spune minciuni

| Zitronen a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Uita-te mai mult sa vezi ca mai ieste cineva. Si nu spun minciuni. Am dat un raspuns mai bun decat tine. Ce tii ciuda?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zitronen):

Nu ma uit sac

| Zitronen a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Esti un copil mic. Pleaca ma, si vezi-ti de treaba!

| Zitronen a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Si mai invata sa scriilaughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Zitronen):

Cred ca tu nu stii

| Zitronen a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Sa stii ca nu o sa ma cert cu tine la infinit. Ceao!