| Miruna1279 a întrebat:

Daca bateria unui telefon nu mai functioneaza (e un telefon mai vechi) pot sa-mi recuperez numerele?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi la incarcat daca nu mai tine bateria si salvezi repede nu7merele pe cartela, pe urma arunci telefonul la gunoi, nu are rost sa mai cumperi baterie la harbu ala laughing laughing laughing

| MariusGomoi a răspuns:

Nu are treaba bateria cu numerele, numerele trebuie sa le ai pe cartela daca desigur le-ai salvat acolo

| lizemm a răspuns:

Da. iti iei alta baterie sau iei de la altcineva o baterie ca a ta, sa nu mai dai banii pe alta.

| SoreSori a răspuns:

Poti sa iei alta baterie.

Răspuns utilizator avertizat
| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Da. Daca baterian nu functioneaza, nr ti le poti salva din nou pentru ca ai cardul de memorie.

| MBeni a răspuns:

Depinde,daca le ai salvate pe telefon da, imprumuta de la un prieten o baterie si salveazale pe cartela. sporr:*