| redtulip a întrebat:

Vreau sa recuperez dintr-un telefon numerele. Problema e ca nu mai pot pune bateria fiidnca mi-a explodat, dar telefonul e ok. Cum as putea tinand cond ca am cablu de date. Funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca degeaba ai cablu de date daca telefonul nu are curent

| Maioru a răspuns:

Mai Lalea Rosie nu ai cum sa-ti recuperezi numerele pana nu-ti pui o alta baterie la telefon.Ce faci cu cablu de date daca nu ti se aprinde telefonul? La ce il incarci? Este ca si cum vrei sa pleci cu masina dar nu ai baterie(acumulator)la ea.

| redtulip explică (pentru Maioru):

Macar am incercat cu o intrebare ca nu doare...

| Maioru a răspuns (pentru redtulip):

Stai linistit ca nu m-am suparat, doar ti-am explicat ca nu se poate.

| redtulip explică (pentru Maioru):

Cred ca urmatoarea etapa e sa merg la o reprezentanta si doar asa sa imi salvez numerele de telefon...singura solutie ce o gasesc.