| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul?

99 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate afla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti cere desfasurator cu apeluri de la Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni la *#30#

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da poti doar ca cei de jos sunt cam incutati la materia cenusie si nu-s scosi in lume... poti sa te duci la un magazin al retelei tale si sa ceri sesfasuratoru la nru tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la Orange sau cosmote

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a aflat cineva sa ma contacteze si p mine la id yonut_sqmpick.pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa vedem, incearca toate numerele care iti vin in minte si suna, poate nimeresti, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formei urmatoarele ex nr tau de tel 07xxxxxxxx si251558570 si vei afla cine te suna cu numar ascuns?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai raspunzi, sunt oameni fara bun simt

| badboy_6550 a răspuns:

Scri *#30# si apelezi si dupa aia astepti...

| Helleneee a răspuns:

Poi mai chestia aia cu *#31# mie imi zice."Id-ul meu de apelant este expediat cand apelez" adica? imi poate zice cineva ce fac mai departe? mai exact ce inseamna ce vrea sa zica?

| Ghostemane a răspuns:

Te duci la politie si pui sa-ti asculte o luna telefoanele si asa vei afla numarul(nu-ma in caz ca mai suna) sau incerci sa-ti dai seama

| sirshadow a răspuns:

E foarte simplu: pur si simpliu tot ce trebuie sa faci este sa deviezi apelul catre un numar de Voip. Uite aici un tutorial pe blogul meu despre cum faci asta: http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/ sau http://sirshadow.blog.com/ nu e novie de cine stie ce oridn judecatoresc sau rude la compania de telefonie mobila, NASA, SRI. scrie acolo pas cu pas ce trebuie sa faci. Merge 100% nu e minciuna http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/

| dnumar14 a răspuns:

Daca vrea cineva sa afle numarul de telefon al celor care suna cu numar privat, cea mai simpla modalitate este prezentata pe urmatorul site : http://dnumar14.webs.com/

| DanielaMan a răspuns:

Contacteaza pe cei de la www.numarascuns.ro m-au ajutat in 2 zile. ff seriosi

| Dks a răspuns:

Se poate. Doar daca esti pe Vodafone sau Orange pe abonament. sau cosmote prepay/abonament. Daca te intereseaza cum trimite un mail la smiley_hd_4ever@yahoo.com va voi ajutahappy

| DanielaMan a răspuns:

Apeleaza la www.numarascuns.ro daca vrei sa afli cine te suna cu numar ascuns. Eu asa am aflat, f seriosi

| danileasa a răspuns:

Te duci la politie si iti spui problema si cine te suna va primi amenda

| danileasa a răspuns:

Te duci la politie si iti spui problema si cine care suna baiat fata om femeie va primi o amnda in jur de 100, 200 de lei

| h3ll a răspuns:

Se poate intrati pe http://numarascuns.ucoz.ro

| Stahlhelm a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci acest lucru. Da. poti merge la politie, dar ai de asteptat mult. Cel mai bun e sa intri in setari->apeluri->respingere automata apeluri necunoscut (cel putin asa este la telefonul meu) si nu ai stres, iti respinge apelurile necunoscute automat (iti apare doar pe ecran ca ai avut un apel)