| Mariuszee a întrebat:

Dacă cineva mi ar fi blocat numărul, în momentul în care i as trimite un SMS nu as primi raport ca s-a livrat nu? eu am trimis unui număr un sms ca eram curios dacă mi-a blocat numărul și am primit raport livrare.asta înseamnă ca nu m-a blocat nu?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu, ca nu il primeste.

| Lioana a răspuns:

Cand blochezi numarul cuiva doar apelurile lui se blocheaza, nu si SMS-urile.

| Daniel90001 a răspuns:

Daca te blocheaza nu vei mai primi raport livrare. Deci nu te-a blocat

| Eliana_Andreea_1986 a răspuns (pentru Daniel90001):

Buna. Dar numarul este blocat, daca sun, mi se respingere automat. Insa la mesaje imi apare delivered. Cand blochezi un nr, nu blochezi automat si mesajele? Mulțumesc