| Razvan_Razvyy_1998 a întrebat:

Daca dai unui telefon resetare din fabrica, se sterge absolut tot? Inclusiv pozele, videoclipurile, muzica?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA happy
Prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, poze, muzică, video, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prin resetarea din fabrik se sterge absolut totul, pana si setarile. la muzica, video, etk daca o ai pe cardul de memorie il poti skoate si resetezi linij telefonul. Funda?

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Da se sterge tot in afara de micro SD daca ai dar poti da sa-l resetez si cardul totodata