| Darius541725161 a întrebat:

Daca eu am platit factura de la digi pe 14 martie si astazi este 4 aprilie cand ar trebui sa vina urmatoarea facutra sa o platesc? mentionez ca de 4 luni nu am mai primit factura si platesc mereu cu una veche.Cablu tv si internetul nu imi mai merg este taiat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce ne intrebi pe noi si nu mergi acolo unde poti primi informatii exacte? La un sediu Digi?

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la caseria Digi si intreaba de ce e taiat cablul (probabil n-ai platit careva luna).
Cere sa-ti trimita factura si prin e-mail, asa o vei putea primi si plati la timp.

| ioana748 a răspuns:

Cam pana pe 8 se emit facturile si trebuie achitate pana pe 4, 5 caci altfel te deconecteaza. lnsa ajung mai tarziu la domiciliu in format de hartie.
Iti poti face cont online si vezi acolo facturile.
Oricum dupa ce achiti te reconecteaza destul de rapid.
In calle center te ajuta sa intelegi mai bine ce si cum ai de plata.

| Lucian_Hedesiu_1968 a răspuns:

Facturile se emit la începutul lunii pe data de 6 trebuie achitate pana la Sf lunii.
Nu e nevoie sa mergeți la ceaserie Sunați la call center 0314004401si va ajuta.