| Lungu_Stefan_1993 a întrebat:

Dacă îmi cumpăr iPhone de pe site-ul Apple, unde scrie tot in engleză, îmi vine acasa, și merge folosit in România? Dacă da ce trebuie sa selectez acolo, mersi frumos!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu te supara, dar daca nici atat nu sti mai bine i-ati alt telefon cu butoane, ca smartphone-urile nu sunt de tine

| mihaitainfoidevita a răspuns:

Nu e necesar sa faci absolut nimic doar sa cunosti limba engleza.
Eu i-mi doresc sa fie in limba engleza absolut tot software-ul.