| ionutk9 a întrebat:

Daca imi incarc cartela cu 5 euro si nu fac optiune si pe urma mai incarc 5 euro inainte sa expire cei 5 initali o sa am 10 euro? sau doar 5?

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Daca nu ai avut activata pana acum nicio optiune o sa ai 10 euro. Dar daca ai avut o optiune activa, cand o sa incarci primii 5 euro extraoptiunea o sa ti se activeze automat. Daca nu, o sa ai cei 10 euro. funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

O sa ai 10 euro care insa vor expira diferentiat. Nu astepta prea mult pina sa adaugi ceilalti 5 euro daca vrei vreo optiune anume.( si nu consuma din primii, clar)

| Vasybulan a răspuns:

Pai 5+5=10. Deci o sa ai 10 euro. Doar daca nu ii consumi desigur.

| PAmy99 a răspuns:

10 euro o sa ai bineinteles...

| AerDeMunte a răspuns:

O sa ai 10 Euro!

| xSonikShotx a răspuns:

Dacă nu foloseşti, desigur că vei avea 10