| emrys369 a întrebat:

Cum sa imi incarc cartela cu euro gratis?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU se poate!

| DarkLaden a răspuns:

Buna vrei o metoda simpla de facut bani?
O sa iti spun eu una.
Viva sms. Te inregistrezi si o sa primesti sms-uri (nu chiar cum te inregistrezi ( 1sapt max) si o sa primesti 3 cent pentru fiecare sms primit!
Acum te vei putea inregistra doar prin link-ul magic al unui utilizator.
Iti dau eu unul!
http://www.vivasms.ro/h/c8b8c5f3f6 -link pe care te poti inregistra
Multi nu cred dar o sa iti dau si un link cu dovezi de plata!
https://www.facebook.com/vivasmsromania/posts/217180945100048 - dovezi de plata
http://www.vivasms.ro/h/c8b8c5f3f6 -link-ul de inregistrare!
Bun sper sa intrii in grupa mea suntem una mare si suntem puternici, pana acum toti cei din grupa mea primesc cate 4-5 sms-uri pe zi!
1.500 unitati de credit (echivalentul a 5 EUR) : pragul minim pentru solicitarea unei plati. Poti folosi creditele pentru reincarcarea cartelei tale PrePay (numai in cazul in care numarul de telefon cu care te-ai inregistrat in baza noastra de date corespunde unei cartele de tip PrePay). Nu exista posibilitatea incarcarii unui alt numar de telefon decat acela folosit la inregistrarea ta pe www.vivasms.ro.

2. 1000 unitati de credit (echivalentul a 10 EUR) : poti sa alegi un voucher electronic (voucher-ul il poti folosi numai intr-unul din magazinele partenere vivaSMS; daca vrei, poti oferi voucher-ul unui prieten intrucat nu este nominal).

3. 2000 unitati de credit (echivalentul a 20 EUR): poti alege optiunea sa-ti trimitem banii prin transfer bancar, pe baza datelor furnizate de tine.
ATENTIE!
Nu glumesc te poti inregistra doar prin link-ul magic al unui utilizator http://www.vivasms.ro/h/c8b8c5f3f6 - link
Sper sa primesti si tu bani ca toti din echipa mea(76 de persoane)!

| emrys369 explică (pentru DarkLaden):

Mi-am facut cont de o saptamana si nu primesc nici un mesaj!

| elisa820 a răspuns:

Gratis nu se poate, trebuie sa dai bani sunt multe obtiuni cu minute, mesaje sau internet care costa cativa euro!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Gratis? nu se poate cu bani da

| Loriiiiix3 a răspuns:

Gratis? =]]]]] Nu se poate gratis ` :]

| Tomoiaga_Deea_1995 a răspuns:

Uita-te iti explic eu:
1.nu se poate incarca cu euro gratis, doar cu bani
2.si daca se poate nu exista la noi in tara happy

| B666ALX a răspuns:

Www.creditgratis.net pentru incarcare cartele Orange si Vodafone gratis!

| Dodu_Lavinia_1988 a răspuns:

Cum sa imi incarc cartela

| Dinca_Florin_1992 a răspuns:

Da

| Geo_Iosif_1994 a răspuns:

Cum sami ancarc cartela gratis