| roby223 a întrebat:

Daca las un Galaxy Note 20 Ultra toata noaptea la incarcat se poate intampla ceva la telefon? Tin sa mentionez ca telefonul ii nou, il am doar de 3 zile.
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alinabucataru98 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Din cate am inteles eu conceptul de supraîncărcare e doar un mit, mai ales la telefoanele mai noi

2 răspunsuri:
| DavidAndrei97s a răspuns:

Telefoanele mai noi, cum este al tau. Dupa ce se va incarca 100% el se va auto-scoate de la incarcat automat pana cand bateria va scadea la 99%. El va intra din nou in incarcare si va incarca doar acel 1% daca este cazul sa-ti scada din baterie cat nu stai pe el noaptea si telefonul sta la incarcat.

| roby223 explică (pentru alinabucataru98):

Multumesc de raspuns