| SwettyCat a întrebat:

Apelurile telefonice mobile, mai ales cele care nu sunt la abonament sunt inregistrate?
De pilda sun cu numar privat pe cineva,apelul este inregistrat? cel pe care am sunat eu cu numar ascuns poate sa imi afle numarul de telefon? Daca da, cum?

Funda![nu am abonament]

4 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Nu, nu ti-l poate afla, doar cei de la politie pot asa ceva

| SwettyCat explică (pentru Scliparici):

Cum poate sa mi-l afle politia? Cum?

| Scliparici a răspuns (pentru SwettyCat):

Pai nu stiu sigur...dar cred ca au un program ceva thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Companiile de telefonie mobila cunosc toate apelurile care s au facut dar nu le pot face publice decat sub mandate de urmarire si alte chestii oficiale juridice.