| Vlad_Călinescu_1994 a întrebat:

Daca tin un iPhone 6 plus in husa de piele de la Apple se poate indoi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa greseala sa il bagi in buzunarele de la spate laughing il vei face placinta. laughing Bafta.

| SorinTudor a răspuns:

Din proprie experienta iti sugerez sa nu iti iei o husa din aceea de piele de la Apple pentru ca in timp se va deteriora adica pielea o sa se murdareasca si nu mai poti sa o cureti. Eu am un 5S si nu am o husa normala de 25-30 de lei dar am citit pe un alt forum ca cei care au iPhone 6 sau 6+ sunt multumiti de o husa de la URBAN ARMOR GEAR si este mult mai buna decat cele de piele de la Apple. Eu am avut pentru telefonul meu o husa tot de la Apple din piele "naturala" cica pe negru si dupa 2-3 luni a inceput sa se roada pielea aia.

| Sarcopt a răspuns:

Depinde prin ce buzunare îl ți

| TheKings a răspuns:

Nu

| georgianastan a răspuns:

Sincer, da. am vazut la televizor ca un iphone 6+ se tine numai in husa de plastic.