| adela2012 a întrebat:

Daca un telefon are ca sistem de operare windows phone nu sunt bune? Care e diferenta intre cele care au android sau alt sistem de operare decat acestea?

7 răspunsuri:
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Salutare eu am un Nokia lumia 925 cu windows phone 8.1 si imi merge perfect. diferenta dintre windows si android este ca windows nu da errori este foarte simplu de utilizat.

| K0sti a răspuns:

Ca intre Windows si Linux!

| adela2012 explică (pentru MariusFlorentin1995):

Eu intelesesem ca androidul este mai bun, vreau sa imi iau un Nokia Lumia si nu stiu ce sa fac... sper sa fie bun.

| MariusFlorentin1995 a răspuns (pentru adela2012):

Recomand windows phone ..nota 9,5 il am de vreo 2 luni si nu mi-a dat nicio erroare..nici in jocuri nici in sistem si merge impecabil parca acum l-am scos din cutie.

| Secret2000 a răspuns:

Salut. Eu in momentul de fata detin un lumia 520. Se misca impecabil, se blocheaza el cate o data, dar mai rar. La capitolul aplicatii sta foarte slab. Aplicatia "facebook" este cea mai proasta. Nu-ti apar postarile prietenilor, nu poti posta cum te simti, iti iese din ea... Etc. Eu iti spun sincer, abia astept sa-mi iau un android.

| Broscuţăă a răspuns:

Sa stii ca diferenta dintre ambele sisteme de operare nu e mare doar ca fiecare au magazin de aplicatii diferite

| MariusFlorentin1995 a răspuns (pentru Secret2000):

Daca la tine face asa nu este problema noastra ca tu nu ai facut toate update ..eu am update la zi si nu am probleme de niciun fel.