| George455 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce sisitem de operare este mai bun pentru un telefon: Windows Phone sau Android? Ce sistem de operare aveti voi?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu de cand ma stiu am Android...desi mi-a trecut prin mana si Apple.
Dar dintre windowsh phone si android cu siguranta android e mai bun din toate punctele de vedere.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Eu am Windows Phone, si merge perfect, mult mai bine ca Android.

| MskDesign a răspuns:

Din punctul meu de vedere, in afara ca este foarte comercial, os-ul android este mai bun.Ai libertatea de a face ce vrei cu el daca obtii SuperSU si aplicatii foarte multe.

| RaduTN a răspuns:

Cel mai bun OS dupa parerea mea este Android, detin un telefon cu android si sunt multumit de el, dupa ce i-am facut root am putut face si mai multe lucruri cu elwinking

| Foxitaa a răspuns:

Eu am Android. Merge bine happy