| Cosmintzu12 a întrebat:

Daca un telefon (gen Samsung galaxy s2) are android 2.3.4v sa zicem pot sa o avansez la 4.1 jelly bean imi puteti zice va rog?

Răspuns Câştigător
| vandcont a răspuns:

Da poti;) uitate aici poate iti este de folos;) multa bafta (FUNDA?) http://www.youtube.com/watch?v=1YcFuUq4bxA

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Daca CHIAR AI Galaxy S2, da, se poate face Update la 4. 1JellyBean. Dar asta pentru ca specificatiile lui il ajuta sa faca asta.
Daca un telefon are 2.3.4 nu inseamna ca automat se poate duce pe V4.1
Daca ai o prastie de telefon, nu te astepta nici la V4 ICS sa se duca!

| Weider a răspuns:

Poti.

| vladelvis a răspuns:

Da foarte simplu sa-l updatezi la jelly bean 4.1.