| yo99 a întrebat:

Daca vreau sa imi iau telefon cu abonament platesc doar abonamentu sau si telefonul? (de la cosmote )

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de telefonul si abonamentul pe care il iei. daca optezi pentru un telefon ieftin si un abonament mare e posibil sa il iei gratis

| BlondaBlondii a răspuns:

Daca iti faci abonament pe o perioada mai lunga (1 an, 2 ani) poti sa primesti un telefon gratis, dar asta depinde de tine, adica depinde de modelul de telefon dorit!

| Razvy92 a răspuns:

Practic platesti doar abonamentul + foarte putin pentru telefon, depinde cum e oferta. De exemplu telefonul sa zicem ca ar fi 400 Eur cumparat, si oferta e ceva de genu telefon cu abonament 20 Eur. Pai atunci platesti 20 de Eur si iti faci abonament. Dar sa ai grija: abonamenul e facut sa nu poti renunta la el, si ajungi sa platesti la sfarsitul abonamentului o suma mult mai mare decat daca ai fi cumparat telefonul separat. E ca un fel de rata la banca happy Platesti putin in fiecare luna si mai primesti ceva minute sa fie acolo, dar per total ei o sa faca profit pe termen lung.

| ClaudiuKentHD a răspuns:

Plăteşti doar abonamentul, pentru că eşti abonat la ei, tu doar plăteşti abonamentul.
Funda?