| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Ce părere aveți despre Samsung Galaxy A5 2015? Baterie,camera, wifi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama a avut din asta si pot sa-ti zic ca e ft ok, nu e foarte performanr gen S7 edge,dar e destul de bun,camera e ft buna(face poze clare, cu o rezolutie buna), bateria e ok, de ex eu am un tel mai bun, dar se descarca mai repede ca A5-ul...poti sa-ti iei cu incredere, dar sa stii ca e destul de vechi...adica au aparut multe modele mai bune, nu ca A5 nu ar fi bun

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu il recomand deloc, numa figuri mi-a facut de cand il am, regret ca nu am cumparat s5, cumpara a5 2017

| mudokins78 a răspuns:

Pro:
Camera foarte bunã pentru selfie
Con:
Bateria(acumulatorul) este încorporat. (nu o poţi schimba)
telefonul are un procesor A53, Quad Core de 1, 2 Ghz, unul decent, insa pe care il simti ca oboseste daca deschizi in acelasi timp 3-4 aplicatii.
La banii pe care îi dai pe el, îţi poţi cumpăra un s5.
Succes

| OnePiece a răspuns:

Hmm, e pe la 5 mil sh. Mai bine iti iei ceva mai bun, totusi

| Ene_Mihai_1995 a răspuns:

Este un telefon ok dar este depășit în prinvita Android-ului și acel telefon nu o să mai primească upgrade.cauta un model mai nou. daca îmi spui bugetul îți pot face o recomandare.

| Doeraxxx a răspuns:

O prostie!

| Anonim12377e7 a răspuns:

Camera este destul de ok, dar iti sugerez sa iti iei A5 2017