| kizo a întrebat:

Dau funda. Vreau sami cumpar un telefo SH si miam gazit un s5 la vreo 1400 lei telefonul este sigilat si are garantie dar imi este frica sa nu fie replica sau furat, eu luni merg sa ma intalnesc cu persoana care vinde acest telefon ce credeti ca ar trebui sa facc ajutorrrrrrr!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Renunta.Persoana poate fi dubioasa.Macar mergi la intalnire insotit de o persoana serioasa.

| LaccboGaming a răspuns:

Butoneazal cat mai bine daca vezi ca telefonul are multe aplicati care nu le cunosti alte limba etc nu il luo cand spre replica se vede clar nu are android mare si butonul ala din mijloc merge greu prin meniu are lag. Depide si cati ani ai daca ai 13- 14 du-te cu tatal dau sigur nu o sa iti dea teapa.