| AnonymousCLL a întrebat:

Merita sa schimb un ps4 1 TB sigilat cu No Man's sky si factura si garantie 2 ani pe care am dat 1400 lei cu iPhone 6s 64gb Full box Neverlocked si garantie si factura? Cu cat credeți ca il voi vinde, pe care iau mai mult pe ps4 sau pe 6s?

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ia-ti o bicicleta si o casca de banii aia.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Banuiesc ca a vrut sa fie un raspuns destept si plin de umor...

Nu a reusit... sad

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Sa fii e ok... dar sa si semnalizezi... asta poate fi deranjant.

| Phux a răspuns:

Daca tu spui ca ai dat 1400 pe ps4 atunci eu spun sa ii accepti oferta acelei persoane. iPhone-ul acela este ~3200 lei. Chiar daca il vinzi cu un pret mai mic, tot iesi cu mult pe plus. Ba chiar iti poti lua PS4 Pro si iti raman si bani. Trebuie sa fie ceva smecherie cu iPhone-ul acela totusi.

Răspuns utilizator avertizat