| Dragosidv a întrebat:

De 3 zile ma tot suna un numar, si mi-au spus niste prieteni ca pot sa-i dau block, dar nu stiu cum.
Stie cineva va rog frumos cu pot sa-l blochez?
Detin un Vodafone 655 Chat[Alcatel]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as da block!
As raspunde si as inchide de cateori suna pana se satura sa sune laughing
Cand raspunzi se duce cate 1 minut, daca raspunzi si inchizi ii mananci minutele si nu o sa mai aiba cu ce sa sune.
Daca nu vrei asa, il injuri pana se satura. laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te deranjeaza noaptea cand dormi il dai pe silentios sa nu mai auzi, sau il stingi.

| Alex2Shukaru3Mortalu a răspuns:

Frate raspundei, intreaba cine e si daca te ia la misto incepe si injural spune-i tot ce e posibil si dupa aia o sa vezi ca nu o sa te mai sune caci si mie mi s-a intamplat si asa am facut si nu ma mai sunat~!