| c0bra1337 a întrebat:

De black friday credeti ca s-ar ieftinii si acest smartphone la 329 lei dupa emag.ro? http://www. emag.ro/telefon-mobil-Allview-black-a4-all/pd/EX3QNBBBM/ ?
Astept pareri!

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Telefonele noi aparute nu se vore ieftini, cele aparute cu de jumatate de an se vor ieftine iar cele aparute de un an se vor ieftinin cel mai mult, depinde numai cand a fost lansat telefonul tau, oricum cu siguranta se va ieftini telefonul acesta.

| thalyslly a răspuns:

Mai mult ca sigur, dar trebuie sa cauti in mai multe magazine, unul din ele sigur va avea promotie la acest telefon, numai sa intri devreme dimineata de black friday pentru ca intra multi si merg foarte greu serverele