| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi cumpar un telefon. http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-a4-all/pd /EX3QNBBBM/ ce parere aveti despre asta? este bun? Am auzit ca se va strica foarte foarte repede! Funda!

Răspuns Câştigător
| Stefanoaia_Iulian_1999 a răspuns:

Da cat timp ai megabaiti merge sa navighezi pe net si merge usor cum sa nu la mine puteam intrewinking

9 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Cumparal linistit nu asculta tot ce mananca alti... este foarte bun pentru bani aia. Daca ai grija de el nu o sa aiba nici pe naiba http://bit.ly/1f0XX8Y

| An3n1m a răspuns (pentru Garsonfane1979):

L-ai avut sau vrezi k e bun! vreau sa ma tina macar 2 ani!

| Garsonfane1979 a răspuns (pentru An3n1m):

Cam orice telefon tine 2 ani daca nu dai cu el de pamant, eu unul nu l-am avut dar eu zic ca e destul de bun. Daca ai grija de un telefon te tine 4 ani fara probleme

| oioneko a răspuns:

Parerea mea, pe cat de ieftin pe atat de prost. Mai strange 1-2 milioane si poti sa til iei pe cel de la Orange nivo, sau du-te in shop-ul de la Orange ca era un BlackBerry expus de ei la vreo 5-6 milioane.

| An3n1m a răspuns:

Mersi mult de tot! Foarte multi mi-au spus ca pot intra pe internet doar daca prind wireless!winking =D happy

| Stefanoaia_Iulian_1999 a răspuns:

Cumparal nu se strica repede daca ai grija de el senzorul merge excelent cumparal si nu iti va parea rau!winking

| An3n1m a răspuns (pentru Stefanoaia_Iulian_1999):

Ai avut acest telefon? sau doar crezi ca e bun. eu as vrea sa ma tina macar 2 ani!

| Stefanoaia_Iulian_1999 a răspuns (pentru An3n1m):

Te tine sigur 2 ani fara probleme iti spun din propria experienta

| An3n1m a răspuns (pentru Stefanoaia_Iulian_1999):

Daca zici ca l-ai avut spune-mi si mie te rog mult de tot cat poti de repede daca poti intra pe internet de pe megabaitii de pe cartela! mie mi-a spus cineva ca nu poti! tu puteai? http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-a4-all/pd /EX3QNBBBM/