| Silentmode a întrebat:

De ce atunci cand primesc mesajul cu setarile web pe telefon imi spune ca am memorie plina? Trebuie sa sterg celelalte mesaje cu setari? Cum?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, cel mai probabil, ai prea multe mesaje pe cartelă sau în memorie telefonului.

Sau ai cerut de prea multe ori setările de net - situaţie în care trebuie să faci "factory reset".

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună
E problema de la memoria ta!
Cred că trebuie sa mai stergi si tu ceva ce nu îţi trebuie din ea.
Pa, pa!

| jeek0 a răspuns:

Poti sterge orice doresti inclusiv poze sau alte chestii care iti ocupa spatiu(mesaje).si apoi iti va merge

| Anonim970 a răspuns:

Trebuie sa mai stergi din celelalte puncte de acces (APN)
Setari-> Conectivitate-> Puncte de acces!