| tyby23 a întrebat:

De ce cand vreau sa deschid netul de la Orange imi apare " Inainte de a incerca conectarea, inregistrati-va la o retea ". Nu stiu ce trebuie sa fac, dau funda la raspunsul ce ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE făcută activarea netului şi setările pentru trafic pe reţeaua de date...

Precizează EXACT ce model de telefon ai şi dacă ai abonament sau cartelă PrePay.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cere setarile de la relatii cu clientii. Vorbeste cu un consultant.

| danielgabriel2014 a răspuns:

Daca esti peabonament trebuie sa intrebi un consultant.

| danielgabriel2014 a răspuns:

Daca esti pe cartela activeaza-ti extraoptiunea.
Succes!
Funda?