| Endoo a întrebat:

De ce la Steam Guard nu imi apare codul acela de recuperare si cel care ti-l cere cand vrei sa te loghezi? Mai mult sunt interesat de codul de recuperare in caz de pierd telefonul sau se intampla altceva.( pur si simplu nu imi apare in chenarul acela negru)

1 răspuns:
| ShoxieGG a răspuns:

Pai, depinde de ce adresa folosesti, daca ai Yahoo sau Gmail, dar asta nu conteaza, du-te pe Gmail sau Yahoo la pagina de Spam, daca nu-ti apare la Mesaje Principale incearca acolo, daca nu incearca sa-ti fac cont nou de Steam si sa ceri ajutor staff-ului.