| fanat1c a întrebat:

De ce mi se activeaza singura optiunea "surse necunoscute" la telefon? Eu o dezactivez, ies din setari si cand intru inapoi este activata... Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

E posibil sa fie un virus care creeaza vulnerabilitati in sistem. Incearca sa instalezi un anti-malware sau sa dai o resetare din fabrica.

| D3I3 a răspuns:

E bine s-o lasi activata.
Daca o dezactivezi cand instalezi ceva dn surse necunoscute, scrie si acolo ca doar pentru o instalare. Debifeaza casuta.