| LegendGood a întrebat:

De ce nu imi merge wi-fi-ul pe telefon? Il am conectat si imi apare totul in regula pana cand incerc sa intru pe ceva site sau aplicatie care necesita internet si imi apare ca nu am conexiune la internet. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Problema e de Modem, netul este bun daca apare acolo dar este niste chestii, ori nu ai platit netul ori tilau inchis astia de unde ai tu netul trebuie sa contactezi pe aia! Telekom, ETC

| LegendGood explică (pentru JustinDaniel):

Merge pe pc si nu merge pe telefon.