| Jude_Andrei_2000 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la Date Mobile....am un telefon Cubot Rainbow...si cand dau click pe date mobile nu se intampla nimic.

Răspuns Câştigător
| Grigorescu_Dan_1991 a răspuns:

Am eu un raspuns. Depinde pe ce retea esti. Spre exemplu orage. Cauti pe net APN-ul specific Orange. intri in setari la APN si il setezi in functie de retea. Sper ca am fost de ajutor.

1 răspuns:
| laurentiu442 a răspuns:

Off de ce dracu ai telefon habar nai să l folosești umblă și tu la setări SIM de TPU cum de știi?