| BrokenSebi a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la Wi-Fi de pe telefon pe PC? Modemul are parola dar o stiu.Am Alcatel One Touch 991 Cu android? Si e bun telefonul?

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Fii mai explicit. ori vrei sa te conectezi cu telefonul la o retea wirelles data de un PC ori vrei sa te conectezi cu un PC ...nu inteleg ce vrei!

| BrokenSebi explică:

Nu ma pot conecta cu telefonul la PC.Chiar daca stiu parola de la modem nu merge.

| BrokenSebi explică:

Dar daca modemul e dinamic se poate conecta prin Wi-Fi?

| Neverchange_Ionnutz_1996 a răspuns:

Trebuie sa ai ruter wireless, nu merg modemurile normale...happy