| OllieKing a întrebat:

De ce nu mai primeste telefonul(cand zic telefon adica toate telefoanele) wireless de la router, adica a mers pana acum 2 zile, acum nu mai merge am resetat routerul nimic tot nu merge.Netul merge daca bag firul in calculator netul merge. Router dlin 501-dir.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| KRISTINAxo a răspuns:

Si la mine mai face router-ul figuri. Ba nu merge calculator ba nu merge telefonul. La mine isi revine singur thinking Cred ca e de la router. Totodata il resetez cateodata de mai multe ori ca sa il fac sa mearga sau il scot si il bag iar laughing.