| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu routerul wireless.Pana acum 2 zile telefonul imi gasea reteau wireless dar acum nu o mai gaseste.
Routerul cred ca nu este stricat pentru ca internetul de la router la calculator merge.
Cum rezolv aceasta problema pentru ca si telefonul sa imi gasesca reteaua wireless?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in setarile de la wireless conecteaza-te prin 192.168.1.1 sau 192.168.0.1 sau 191.168.2.1, dai admin admin sau admin 1234, pacat ca nu precozati niciunul modelul de router... Si acolo este o optiune si anune sa se vada numele ssid al wi-fi-ului tu dai enable nu disable

| Ionut_Alin_1997 explică (pentru anonim_4396):

Este router trendnet TEW-432BRP

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Reporneste-l!