| papuciirupti a întrebat:

De ce sa tin cont cand cumpar un telefon de pe olx?
Am gasit unul care imi face cu ochiul si e 1650, cred ca il scot la 1500!
olx.ro/oferta/samsung-galaxy-s6-ID5MZue.html#b539fdedf5; promoted
Sa imi dati si detalii va rog. Precizez ca nu am mai cumparat de pe olx pana acum.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa dai atatia banii si sa nu ai o garantie categoric neorocortexul dorme

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

Toate cele bune!

| Ioscaa1 a răspuns:

Da foc si la Iphone si la Samsung, si i-ati LG G4 sau LG G2 FLEX, Mai cauta si telefoane de la Sony si Allview, numai NUMELE este de Samsung si iphone.

Răspuns utilizator avertizat