| wildlyon a întrebat:

De ce unele telefoane sunt mai ieftine la eMAG decat in alte magazine? Multumesc

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E o chestiune de marketing; depinde şi de telefon, precum şi de site ( sunt multe alte site-uri care au telefoane ieftine )...

Ce model de telefon te interesează?

| neutrino a răspuns:

Telefonul este o marfa si fiecare firma are propria politica a preturilor.

| The1smartiest a răspuns:

Emag e prima mana, are adaosuri mai mcii si se pricepe la marketing. calitatea e aceeasi! happy

| mihaelapestrita a răspuns:

Si inca nu ai vazut reducerile... intra aici http://is.gd/W5PEkT si fa-ti cont pana pe 10.12. 2012 si ai super reduceri la telefoane