| Bossutz a întrebat:

De craciun gasesc la oferte telefoane mai bune? Si eu sa dau pana in 600 lei.Gasesc? Funda! Daca, da spuneti cam de care

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

De Craciun sunt oferte la orice dar ai face bine sa-ti fixezi de pe acum 2-3 telefoane care te intereseaza si sa le urmaresti evolutia pretului sa vezi daca respectivele reduceri sunt pe bune sau nu.

5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

De pe Aliexpress casesc telefoane foarte ieftine. Treaba este ca sunt chineze si majoritatea sunt copie, dar pe mine nu ma deranjeaza asta, fiindca am deja unul chinez (Orange San Francisco). Tine deja de 2.4 ani.

Ceea ce gasesti la noi cu 600$, acolo sunt de 100$-200$. Curind ma gindesc sa imi iau si eu unul.

De ex.

http://www.aliexpress.com/......11022.html

Este o copie, dar m-am uitat un review la acest telefon, din Rusia. Mi-a placut mult. Procesor cu 4 nuclee, un GO RAM, 4 GO ROM, ecran HD, Android 4.

Răspuns utilizator avertizat
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Allview A5 DUO, Vodafone Smart III, Huawei Ascend G510.
Huawei este cel mai performant.