| Claudes a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S2.
Din senin, cateodata nu mai merge touchscreen-ul de loc, nici butoanele touch de jos. Iar daca apas pe butonul de blocare si il pornesc la loc merge iar perfect cateva minute si ciclul se repeta.
Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Ceva de genul mi s-a intamplat si mie dar dupa cateva luni, la mien cred ca e de la internet, de obicei cand am wifi sau date activate si ma mut dintr-un loc in altul se blocheaza tot si trebuie restart sau sa reintroduc bateria

5 răspunsuri:
| Claudes explică (pentru d3javw):

La mine se intampla foarte des, poate e de la ultimul update Jelly Bean...

| Claudes explică (pentru d3javw):

Si ai reusit sa rezolvi problema?

| FORGIVENESS a răspuns:

Da sigur... curut iti bati joc asa iti trebuie daca cumperi telefoane de la bisnitari... du-te ca esti si prost

| d3javw a răspuns:

Pai la mine sa intampla asta o data pe luna credlaughing o solutie benefica este sa resetezi telefonul la setarile din fabriga, o sa ti se stearga tot din el dar nu o sa mai ai errori sau virusi daca si dupa asta problema persista e de la hardware deci va trebui sa il duci la reparat

| Claudes explică (pentru d3javw):

Ok, multumesc.