| pwp a întrebat:

Buna TPU happy
In iarna mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy S2 si de la un timp se blocheaza... vreau sa zic asa, din senin...isi revine in cateva minute, cateodata si mai mult..Stiti de la ce ar putea fi? Poate v-ati confruntat cu aceeasi problema.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TheSniper a răspuns:

Trebuie sa il vinzi si sa iti eie alt telefon.nu ai ce sa ii faci

| Lazaryk a răspuns:

Nu l-ai dus in garantie, s-ar putea sa fie ceva de la soft

| Lazaryk a răspuns:

Mai mult ca sigur este de la soft, iti recomand sa il duci in garantie cat mai repede, asta daca o mai ai.