| fuckName a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon Vodafone Smart Chat.Am primit o notificare sa mi fac un update la sistem, si asa am facut.De atunci tot primesc mesaje de la ch(50) cu numele localitatii in care locuiesc..Stie cineva cum sa scap de aceste mesajestraight face? FUNDAAA, MEGAA FUNDA :O3

3 răspunsuri:
| dsdds a răspuns:

Este GPS probabin... Intra si tu pe la setari dezactiveaza-l... big grin

| ItiRaspund a răspuns:

Intreabai pe aia de la Vodafone ce are telu,,, am si eu mi-am luat ieri, mi-a dat ala 500 de mesaje pe putin rolling on the floor eu azi merg la operatori sa vad ce naiba are. Si NU NU ESTE DE LA GPSwinking nu are nici o treabawinking ca l-am dezactivat l-am dat dracu l-am facut praf si egeaba tot primesc mesaje. rolling on the floor

| ItiRaspund a răspuns:

DEFAPT AZI AM AFLAT CA! ai bagat nr tau de tel pe un site,, si trebuie sa schimbi parola ca sa nu mai primesti mesaje cu miilewinking asa am facut eu azi i-am intrebat pe operatori si uite ca e de la cartela ..si de la un site care i-am bagat eu nr acolo=)