| Amalia_Elena_1971 a întrebat:

De curând am primit un mobil nou - Vodafone Smart Speed cred -, insa nu pot trimite mesaje, știți cumva care e problema? Mersi!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Verifică dacă ai credit și sună la relați cu cleinți pentru mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+40722004000
Asta e numarul centrului de mesaje Vodafone.Suni si lasi sa sune.In caz ca nu se inchide, inchizi tu. Dupa care incerci sa trimiti un mesaj.

| Pietricel a răspuns:

Suna aici: +40722004000 si lasa-l vreo 5 minute dupa daca nu se inchide inchide tu apelul si dupa incerci sa trimiti un mesaj.