| gabitsssu a întrebat:

De o saptamana incerc sa imi fac propria optiune pe Orange si imi da a intervenit o eroare va rugam sa incercati mai tarziu. va rog ajutati-ma. Am vrut sa pun intrebarea aceasta pe Orange help dar acelasi lucru mi se spune. Multumesc

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai bine te-ai duce tu personal la un magazin Orange probabil au blocat accesul pe site.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te asteptam cu mai multe informatii in mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper