| 3lnyn0 a întrebat:

De unde pot descarca jocuri pentru un telefon cu android 4.0, ram 512, procesor 800 mhz (Sony xpiria miro ),ma refer la fifa,pes,counter, ceva jocuri bune.in afara de google play ca acolo trebuie sa platesc, si daca se poate sa imi spuneti cum le instalez. mersi dau funda

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Zedge

| GGUESS a răspuns:

Pe play.google.com nu toate trebuie platite, cauta de acolo jocuri care iti plac si dai pe google (denumirea) si download free si vei gasi

| Xennofull a răspuns:

De pe zedge