| ELInspectore a întrebat:

De unde pot descarca jocuri si aplicatii gratuire pentru iphone care ele pe AppStore costa bani sa le bag din PC in telefon.

4 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Îți trebuie jailbreak la iPhone, care poate să-l facă un specialist în telefoane. Caută pe la un service și spune-le să îți facă jailbreak.
După această operație, trebuie să instalezi de pe Cydia (o să apară odată cu jailbreak-ul) AppSync pentru versiunea ta de iOS.
Apoi intri pe http://iphone.mob.org/, downloadezi un joc și cu ajutorul iTunes îl pui pe telefon. Sper că te-am ajutat ◕‿◕

| Vlad123456 a răspuns:

Este un program chinezesc cuc are poti baga aplicatii gratis, fara sa faci jailbreak.